Zamówienia przez internet

Nowy rynek zamawiania posiłków przez internet

zamówienia przez internetZamówienia przez internet stały się powszechne, zarządzający lokalami największych sieci restauracji już kilka lat temu zauważyli znaczący wzrost znaczenia internetu jako nowego kanału zamówień oferowanych produktów. Niegdyś służący głównie do prezentowania menu i danych kontaktowych internet przestaje służyć jedynie jako wizytówka lokalu, a staje się coraz bardziej znaczącym kanałem sprzedaży pozycji z menu restauracji.

Zamówienia przez internet to wygoda

Internet to źródło zamówień dla restauracji od ogromnej grupy klientów, którzy z różnych powodów nie mogą odwiedzić restauracji, jednocześnie nie chcą rezygnować z ulubionych dań które ich ulubiona restauracja przygotowuje. Zamówienia przez internet pozwalają na utrzymanie a nawet powiększenie ilości zamówień pozycji oferowanych przez restauracje. Internet jest znakomitym kanałem prezentacji i sprzedaży produktów lokalu gastronomicznego – pozwala na dokładne zapoznanie się z menu, poszczególnymi pozycjami, składnikami, oraz oferowanymi przez lokal promocjami.

Zamawianie jedzenia przez aplikacje i internet jest coraz popularniejsze

Rynek zamówień internetowych składanych przez strony internetowe oraz aplikacje mobilne od kilku lat rośnie w ogromnym tempie. Przypomina to rewolucję sprzedaży szeroko rozumianej elektroniki za pomocą kanałów e-commerce, która to zdominowała już teraz sprzedaż tych produktów. Podobnie rozpoczyna się rewolucja zamawiania jedzenia. Dzięki upublicznieniu informacji o restauracjach, istnieniu portali z menu restauracji oraz aplikacji mobilnych do zamawiania posiłków klienci lokali gastronomicznych coraz chętniej korzystają z zamawiania przez internet ulubionych potraw i kosztowania ich w domowym zaciszu.

mojeGASTRO – wysokiej jakości system zamówień online dla restauracji

zamówienia przez internetWychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom restauratorów, firma Softech stworzyła aplikację do programu Gastro, która pozwala zarządzać zamówieniami przez Internet. Dzięki dodatkowej opcji, restauratorzy korzystający z aplikacji mojeGASTRO mogą rozpocząć sprzedaż zamówień (ordering) przez stronę internetową. System zamówień online dla restauracji w pełni przekazuje zamówienia, które są samodzielnie dokonywane przez klientów za pośrednictwem menu na stronie czy portalu internetowego. mojeGASTRO umożliwia klientom nie tylko złożenia zamówienia oraz płatności online w prosty sposób, ale też dzięki oprogramowaniu mogą oni przeczytać dokładne opisy dań, wybrać dodatki lub obejrzeć zdjęcia oferowanych potraw.