portal z menu

Portal z menu Twojej restauracji – postaw na najlepszy program do zarządzania

portal z menu

Zamówienia przez Internet to nie tylko wprowadzenie nowego kanału sprzedaży. Aby odnieść sukces, musisz zadbać też o widoczność swojej oferty, czytelne menu oraz jasny i zrozumiały sposób składania zamówienia. Ten problem rozwiążę program do zarządzania, którym jest portal z menu. Przedstawienie menu na portalu internetowym, czy stronie internetowej restauracji jest pierwszym krokiem od zdobycia nowych klientów w Internecie.

 

Własny lub publiczny portal z menu

Na rynku istnieje coraz więcej stron pośredniczących w składaniu zamówień przez Internet z dowozem do domu czy pracy. Dzięki opublikowaniu menu restauracji nie tylko na stronie internetowej, ale też na portalach z menu powiększasz swoje szanse na zdobycie nowych i utrzymanie dotychczasowych klientów. Aby jednak menu satysfakcjonowało potencjalnych klientów, pamiętaj o kilku ważnych elementach, jakie powinny pojawić się na karcie:

    • Czytelna czcionka oraz tło
    • Wyraźne zdjęcia z możliwością powiększenia
    • Wykaz składników
    • Jasna informacja o dodatkach i możliwości ich dokupienia
    • Informacje o płatnościach i dowozie

Wiedząc czym kierować się projektując menu możesz poprawić pozytywne wrażenie na temat Twojej oferty. Zadbaj również o jakość obsługi zamówień internetowych, nie ma bowiem nic gorszego niż zimne danie dostarczone do klienta z dużym opóźnieniem.

 

Szybko realizuj zamówienia z portali i stron

program do zarządzania

program do zarządzania

Wszyscy klienci mają wysokie wymagania, a Ty, jako restaurator, musisz zadbać o to, by im sprostać. Najważniejsze w realizacji zamówień przez Internet jest terminowość dostawy świeżego (ciepłego w większości wypadków) dania z menu do klienta. Sprostanie temu logistycznemu zadaniu będzie wymagać wsparcia ze strony specjalistycznego oprogramowania. mojeGASTRO to program do zarządzania POS, który ściśle współpracujące z modułami menu na portalach i stronach internetowych. Wszystkie zamówienia spływające przez Internet są przez program mojeGASTRO natychmiast przetwarzane oraz przekazywane do realizacji. Obsługa restauracji otrzyma z programu mojeGASTRO wszystkie niezbędne informacje odnośnie zamówień, włącznie z ich kolejkowaniem. Ogranicza to występowanie pomyłek i konsekwencji z tym związanych.